فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: شما اصحاب رسانه با بیان مولفه های اقتدار جمهوری اسلامی و تبیین آن ها می توانید توطئه های دشمنان را خنثی و روح امید را در جامعه تزریق کنید.

به گزارش صبح ساباط; سردار حسین زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست خبری هفته بسیج دانش آموزی با بیان اینکه جهاد تبیین یک فریضه عینی ، آنی و همگانی است گفت: در بیانیه گام دوم که نقشه چهل ساله دوم انقلاب به شمار میرود رهبر معظم اشاره ویژه ای به مبحث رسانه و فضای مجازی دارند و خواستار  شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن می شوند که قطعا این مهم به دست شما اصحاب رسانه رقم خواهد خورد.

وی امید آفرینی را از دیگر انتظارات رهبر معظم انقلاب برشمرد و اظهار داشت: این مهم با جهاد تبیین میسر است و باید اصحاب رسانه پیشرفت ها، دستاوردها و مولفه‌های موفقیت نظام را به اطلاع جامعه برسانند.

سردار زارع کمالی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این مطلب که امروز همه دعواها بر سر اقتدار جمهوری اسلامی است ابراز داشت: آمریکایی ها با سه چالش روبرو هستند که یکی  از آن ها قدرت گرفتن ایران است بنابراین همه تلاش خود را برای جلوگیری از این اتفاق به کار گرفته و حوادث مختلف از جمله اقدام برای تجزیه طلبی کشور، ترور شخصیت ها ، جنگ تحمیلی، تحریم و جنگ اقتصادی و در شرایط فعلی جنگ ترکیبی در همین راستاست که شما اصحاب رسانه با بیان مولفه های اقتدار جمهوری اسلامی و تبیین آن ها می توانید توطئه های دشمنان را خنثی و روح امید را در جامعه تزریق کنید.

فرمانده سپاه الغدیر استان صبر و بصیرت را زمینه ساز تحقق هدف اصلی گام دوم انقلاب یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی برای ظهور حضرت قائم دانست و ابراز داشت: این مهم به شرط تبعیت از امام انقلاب حاصل خواهد شد.

وی زنده نگه داشتن یاد شهدای دانش آموز را  یکی از ماموریت های سپاه پاسداران برشمرد و اظهار داشت: به طور کلی ۶ برنامه اساسی برای افزایش اعتقادات نسل جوان و نوجوان طراحی و دنبال می شود چرا که امید انقلاب و آینده سازان  نظام جوانان هستند دشمن هم با علم به این موضوع در حال سرمایه گذاری بر روی این نسل است.

  • نویسنده : حیران