فرمانده انتظامی استان گفت: یگان های ویژه فراجا امروز یک یگان قدرتمند، عملیاتی، اجتماعی و بی نظیر در خاورمیانه است و به جرات می توان گفت هیچ کشوری نظیر این مجموعه را ندارد.

به گزارش صبح ساباط، سردار” عباسعلی بهدانی فرد ” در جمع کارکنان یگان ویژه این استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال دفاع مقدس و همچنین شهدای مظلوم پلیس به خصوص شهید” جواد زارعی” اظهار کرد: در ایام کنونی که مصادف شده است با شهادت مظلومانه آیت الله دکتر”بهشتی” و ۷۲ تن از یاران امام خمینی(ره) بر خود لازم می دانیم تا یاد آن بزرگان را گرامی داشته و راه و منش آنها را برای نسل جوان تبیین و تشریح کنیم.

وی در ادامه افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دکتر”بهشتی” یک چهره بسیار بزرگ بود که مردم هنوز ایشان را به درستی نشناخته اند؛ بهشتی فردی بود که در راه پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی ایران از هیچ تلاشی دریغ نکرد و این مهم نشان از شخصیت والا بلکه نادر این شهید بزرگوار دارد.

فرمانده انتظامی استان یزد امنیت را از جمله اولین نیازهای زندگی اجتماعی قلمداد کرده و اذعان داشت: امنیت به عنوان اولین نیاز زندگی اجتماعی برای همه حائز اهمیت می باشد، از این رو در چشم مردم کسانی که برای امنیت جان خود را در خطر می اندازند از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردار هستند.

این مقام ارشد انتظامی یگان ویژه را مایه امید و دلگرمی مردم و جامعه دانسته و خاطر نشان کرد: مردم، خانواده های شهدا و مسئولین کشوری و لشکری به وجود پرصلابت، مقتدرانه و اجتماعی محور یگان های ویژه در جامعه افتخار می کنند؛ یگان های ویژه فراجا امروز یک یگان قدرتمند، عملیاتی و اجتماعی بی نظیر در خاورمیانه است و به جرات می توان گفت هیچ کشوری نظیر این مجموعه را ندارد.

سردار بهدانی فرد با بیان این مطلب که یگان ویژه در اتفاقات اخیر نشان داد که تمام کننده و آرامش بخش است تصریح کرد: امروز مردم کشور زمانی که اسمی از یگان ویژه می شنونداحساس آرامش خاطر می کنند چرا که تجربه کردند که این یگان در برخورد با وقایع به خوبی و با اقتدار عمل می کند و برای دوستداران انقلاب نقشی آرامش بخش و برای دشمنان امنیت و کیان جمهوری اسلامی ایران نقشی تمام کننده دارد.

رئیس پلیس استان یزد در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن بیان عجز و ترس دشمن از دهه نودی ها و اجتماع های بزرگی چندین هزار نفره در جای جای کشور اذعان داشت: کشور ایران اسلامی اکنون در جهان به عنوان ابر قدرت شناخته شده و با اقتدار و صلابت خود در وقایع گذشته نظیر انهدام پایگاه عین الاسد تحسین سایر کشور های جهان را برانگیخت و ترس و لرزه را به پیکره نیمه جان دشمنان قسم خورده انقلاب ارزانی داشته است.

فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه اقتدار و عزمت جمهوری اسلامی ایران را مدیون رشادت های جوانان مومن و انقلاب این کشور دانسته و گفت: بزرگ ترین و قوی ترین سلاح اکنون در دستان جوانان این کشور است، سلاحی که هیچ قدرتی توان رویارویی و مقابله با آن را ندارد و آن سلاح ایمان است.