معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از آمادگی استان برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در حاشیه برگزاری سومین نشست ستاد استانی روز جهانی قدس؛ پیرامون مصوبات این ستاد گفت: با توجه به برگزاری حضوری راهپیمایی روز جهانی قدس پس از دوسال و مساعد شدن شرایط بهداشتی استان در زمینه شیوع بیماری کرونا، مصوبات خوبی در این جلسه به تصویب رسید.

وی افزود: بر اساس این مصوبات تمام دستگاه های استان موظف شدند تمهیدات لازم در خصوص برگزاری راهپیمایی شکوهمند در سطح استان اندیشیده و بحث فضاسازی و تبلیغات شهری نیز در دستور کار شهرداری ها قرار گرفت.
عزیزی تصریح کرد: تمام تمهیدات امنیتی لازم برای برگزاری راهپیمایی باشکوه امن کتدارک دیده شده، ضمن اینکه دستگاه‌های خدمت رسان همچون آتش نشانی و اورژانس نیز جهت برقرای شرایط لازم برگزاری مراسم اعلام آمادگی کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تشکیل کمیته های ۱۳ گانه برای برگزاری این مراسم مهم و ارزشمند جهان اسلام ابراز داشت: کمیته های مختلفی اعم از آموزش و پرو ش، دانشگاهیان، فرهنگی، رسانه ای و فضای مجازی ، پشتیبانی و امنیتی، اطلاع رسانی و تبلیغات و…. شکل گرفته که تاکنون چندین جلسه هماهنگی را برای هرچه بهتر برگزار شدن راهپیمایی روزجهانی قدس برگزار و در حال پیگیری وظایف و برنامه های خود هستند.
عزیزی در پایان با تاکید بر این نکته که در این مراسم رعایت شیوه نامه های بهداشتی مد نظر قرار دارد اظهار داشت: از مردم شریف، متدین و ولایتمدار استان دعوت می کنم تا با  حضور باشکوه خویش در راهپیمایی روز جهانی  قدس بار دیگر با آرمان های امام رحل عظیم الشان و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز، تجدید بیعت نموده، به ندای آنان لبیک گفته و حماسه دیگری خلق نمایند.

  • نویسنده : حیران