رئیس سازمان بسیج رسانه استان توجه به معیشت اهالی رسانه عضو سازمان و ارتقای کیفی آنان را از ماموریت های 1401 سازمان متبوعش دانست.

به گزارش صبح ساباط؛ محمد علی پارسائیان رئیس سازمان بسیج رسانه استان یزد در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان ضمن تبریک انتصاب وی با بیان گزارشی از عملکرد سال گذشته سازمان متبوعش اظهار داشت: در سال گذشته یکی از جشنواره های مهم رسانه ای با عنوان جشنواره رسانه ای ابوذر برای اولین بار در استان برگزار شد که خوشبختانه با استقبال بسیار بالای رسانه ها روبرو شد و مشارکت بیش از ۹۰ درصد رسانه های استان در آن رقم خورد.

وی با بیان اینکه ما در بسیج رسانه امکانات و ظرفیت های خوبی را برای اعضا فراهم آوردیم گفت: مهمترین هدف ما در سال ۱۴۰۱ جذب تمامی اهالی رسانه استان است تا بتوانیم خدمات متعددی که برای اعضا در نظر گرفته شده را همه جامعه رسانه ای ارائه دهیم.

پارسائیان؛ ارتقای سطح کیفی رسانه ها را از ماموریت های سازمان بسیج رسانه برشمرد و خاطر نشان کرد: در این راستا برنامه های متعدد آموزشی تدارک دیده شده که در توانمندسازی رسانه ها موثر خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان در پایان‌، جوانی، روحیه انقلابی گری و آشنایی با ظرفیت ها و چالش های حوزه رسانه را از ویژگی های مدیرکل جدید برشمرد و گفت: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص معیشت مردم باید معیشت اصحاب رسانه که کمتر هم به آن توجه شده مورد توجه ویژه قرار گیرد که امیدواریم این مهم با حمایت های مدیرکل جوان و انقلابی و با همکاری بسیج رسانه اتفاق بیفتد

  • نویسنده : حیران