در آستانه فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهراء (سلام‌الله‌علیها) و گرامیداشت مقام زن؛ باشگاه مقاومت شهرستان اردکان جشنواره فرهنگی ورزشی «شمیم ریحانه» را با حضور جمع کثیری از دختران و بانوان اردکان در محل مجموعه بزرگ ورزشی آزادی این شهرستان برگزار کرد. 

به گزارش صبح ساباط؛ در آستانه فرارسیدن ولادت باسعادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهراء (سلام‌الله‌علیها) و گرامیداشت مقام زن؛ باشگاه مقاومت شهرستان اردکان با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی “چادرملو” و اداره ورزش و جوانان شهرستان جشنواره فرهنگی ورزشی «شمیم ریحانه» را با حضور جمع کثیری از دختران و بانوان اردکان در محل مجموعه بزرگ ورزشی آزادی این شهرستان برگزار کرد.

بر اساس این گزارش  تجلیل از بانوان فعال هیئات ورزشی، نمایش توانمندی‌ها در جریان رژه تیم‌های مختلف، اسب‌سواری، اجرای انگیزشی و روان‌شناسی برای بانوان به همراه برپایی برنامه‌های شاد و مفرح از جمله برنامه های برگزار شده در این جشنواره بود.
‌در حاشیه این جشنواره نیز توانمندی‌های بانوان و زنان شهرستان اردکان در قالب غرفه‌های صنایع‌دستی و تولیدات خانگی طی این جشنواره در معرض دید عموم و بازدیدکنندگان حاضر قرار گرفت.

‌در این مراسم فرمانده سپاه اردکان، مدیرباشگاه فرهنگی ورزشی چادرملو، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان، جهان آرا عضو شورای شهر و جمعی از بانوان و بسیجیان اردکانی  حضور داشتند.

گفتنی است این جشنواره با مشارکت باشگاه مقاومت بسیج، فرمانداری اردکان،شرکت معدنی و صنعتی “چادرملو”، اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.