رئیس سازمان بسیج رسانه استان یزد گفت: این سازمان در نظر دارد با تدوین راهکارهای حمایتی و همچنین توانمندسازی رسانه در حوزه‌های مختلف علمی و معیشتی این ظرفیت بالقوه را برای کمک به توسعه همه جانبه استان تقویت و ساماندهی کند.

به گزارش صبح ساباط؛ علی‌محمد پارسائیان در نشست هیأت‌های اندیشه‌ورز سازمان بسیج استان که شامگاه دیروز با حضور استاندار، معاونین و فرمانداران تمام شهرستان‌ها برگزار شد، استفاده از ظرفیت رسانه برای پیشبرد امور را حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: سازمان ¬بسیج رسانه استان یزد در نظر دارد با تدوین راهکارهای حمایتی و همچنین توانمندسازی رسانه در حوزه‌های مختلف علمی و معیشتی این ظرفیت بالقوه را برای کمک به توسعه همه جانبه استان تقویت و ساماندهی کند.
وی احصاء مشکلات حوزه رسانه و بررسی راهکارهای رفع آنها را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار دانست و افزود: تبیین، ترویج و در نهایت نهادینه کردن رویکردهای موثر برای تولید محتوای رسانه‌ای کارآمد از دیگر برنامه‌های ضروری برای توانمندسازی حوزه رسانه در استان یزد است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان یزد استفاده از قالب‌ها و سبک‌های جدید نشر و بازنشر اطلاعات و اخبار را نیز یکی دیگر از الزامات توسعه‌ای در فضای رسانه‌ای استان دانست و گفت: تقویت کردن رسانه‌ها اولین گام در راستای شفاف‌سازی و تلاش برای توسعه پایدار و متوازن است.
پارسائیان تربیت خبرنگار انقلابی برای عصر شبکه رویکرد لازم و حائز اهمیت برای تقویت و حمایت جبهه انقلاب اسلامی عنوان و تصریح کرد: رسانه‌ها زمانی برای توسعه استان وکشور موثرند که بتوانند با سلایق و گرایش مشترک عملیات رسانه‌ای یکپارچه و مشترک انجام دهند.
وی در پایان هم‌افزایی و تعامل در حوزه رسانه را لازمه توانمندسازی این ظرفیت دانست و تأکید کرد: خبرنگار و رسانه انقلابی عامل پیشبرنده نظام و خنثی کننده توطئه های شوم فرهنگی استکبار جهانی است، پس باید بیش از پیش حمایت و تقویت شود.
انتهای پیام/

  • نویسنده : حیران