رئیس بسیج رسانه استان یزد از برگزاری همایش دیده بان صبح در استان به مناسبت روز قشر بسیج رسانه خبر داد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از  روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان یزد علی محمد پارسائیان رئیس این سازمان از برگزاری همایش دیده بان صبح در استان به مناسبت روز قشر بسیج رسانه خبر داد و گفت: این همایش برای اولین بار در این روز که به مناسبت شهادت شهید غلامرضا رهبر از فعالان رسانه ای دفاع مقدس نام گذاری شده برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تدارک برنامه های مختلف در این مراسم ابراز داشت: برنامه های متععدی در نظر گرفته شده اما مهمترین آن ها حضور مدعو ویژه این مراسم استاد محسن مهدیان استاد رسانه ،نویسنده و خبرنگار انقلابی بوده همچنین از خبرنگاران فعال در عرصه اطلاع رسانی نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

پارسائیان تصریح کرد: تلاش داریم تا این مراسم را هرساله برگزار کنیم و امیدواریم با این اقدام بتوانیم در مسیر اهداف سازمان که همان کمک به رسانه ها، همگرایی و حرکت به سمت اهداف انقلاب است گام برداریم.

رئیس بسیج رسانه استان ضمن دعوت از همه فعالین عرصه اطلاع رسانی و رسانه های مختلف در این مراسم اظهار داشت: این مراسم پنجشنبه ۲۳ دی ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان بسیج هنرمندان واقع در خیابان مهدی روبروی مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : حیران