آرزوی قلبی من این هست که همه هنرمندان بتوانند خود واقعی شان را پیدا و به سمت آن حرکت کنند.

به گزارش صبح ساباط؛ سیده سارینا میرنوری متولد پائیز ۱۳۷۷ در گیلان شهرستان رضوانشهر که دوران مدرسه و دانشگاه را در زادگاهش سپری کرده است و از دوران کودکی علاقه شدیدی به بازیگری داشته است.

میرنوری که با مخالفت های پدر و مادرخود در رابطه با بازیگری روبرو میشود؛ بعد از اتمام دانشگاه تصمیم تصمیم می گیرد در پی رویاهایش قدم برداشته و خود واقعی اش را پیدا کند؛ به صبح یاباط گفت: با خودم گفتم یک تفاوتی بین من و دوستام هست و من متعلق به هنر هستم؛ نه درس و مشق!

وی با بیان اینکه همیشه از خودم فیلم میگرفتم و نقش های بازیگران سینما و تلویزیون را بازی میکردم؛ بیان کرد: من مدرک تحصیلی فوق دیپلم تربیت بدنی و مربی ایروبیک هستم دارای مدرک مربیگری درجه ۳ هستم و دوسال سابقه مربیگری دارم.

میرنوری با اشاره به نقش آفرینی در سریال خاتون و فیلم سینمایی میهمان ناخوانده؛ اظهار داشت:  من از برادر عزیزم تشکر میکنم که در این مسیر با من همیاری کرد و در حالیکه اطرافیان من را از ادامه مسیر هنری سرد میکردند او من را تشویق میکرد تا تلاش کنم و همچنین جناب اقای مجتبی سهرابی که در تمامی این مراحل در کنارم بوده و از من حمایت کرده قدردان و سپاسگذار هستم و از همه مهمتر از استاد عزیزم که اولین کسی بود که در این راه دست من را گرفت و به من کمک کرد تا پیشرفت کنم متشکر هستم.

وی در همین رابطه گفت: جناب آقای سجاد میرسید و همکار عزبزم جناب اقای سعید داداشی امیر تنها دوستی که استعداد من را در زمینه هنر درک کرد و خواست پیشرفت کنم و از تمامی کارگردانانی که در این مسیر از من حمایت کرده اند و به من کمک کردند ممنون هستم و آرزوی قلبی من این هست که همه هنرمندان بتوانند خود واقعی شان را پیدا و به سمت آن حرکت کنند.