مردم‌ عزیز‌ بازیگران جدیدی که درسینما‌ فعالیت‌ دارند را مورد تشویق قرادهند‌ تا‌ سختی‌ کار‌ سینما برای‌ ما‌‌ راحت‌تر‌ شود‌.

به گزارش صبح ساباط؛ سعید امیری ‌متولد ۱۳۷۰ زنجان‌ و ساکن‌ تهران است که با تحصیلات دیپلم علاقمند به بازیگری‌ است.

امیری با حضور در کنار استاد احمد‌‌ معظعمی‌ در سریال‌ خانه‌ امن‌، در سریال‌ روزهای ابدی‌ در کنار استاد جوادشمقدری، تله‌ فیلم‌ آب‌ هرگز نمی‌میرد در کنار استاد حسین‌ دارابی‌، فیلم سینمایی‌ تک‌‌تیرانداز در کنار استاد علی‌ غفاری، فیلم‌ تلویزیونی ایکسری‌ سروش‌ محمد‌زاده‌ و تله‌ فیلم‌ مهمان‌ سرزده در کنار استاد امیراسدزاده‌ کارنامه خوبی برای خود دارد.

وی با بیان اینکه در کنار این‌ عزیزان تجربیات بیشتری در بازی‌ کردن‌ آموختم؛ به صبح ساباط گفت: من‌ در کودکی‌ با انجام‌ تئاتر‌ در مدارس‌ علاقه‌ خود را به‌ بازیگری‌ نشان می‌دادم‌.

امیری در ادامه گفت: خواهر کوچکم‌ همیشه من را تشویق میکرد‌ و من را حمایت میکرد‌ که در اینجا هم از‌ دوست‌ عزیزم‌ مجتبی‌ شمسی‌ پور‌ و متین‌ رستم‌خانی و هم از خواهر‌ کوچک‌ عزیزم‌‌ تشکر ویژه‌ دارم‌ که باعث شدند من‌ درسینما‌ حضور بسیار پررنگی داشته باشم‌.

وی ابراز امیدواری کرد؛ مردم‌ عزیز‌ بازیگران جدیدی که درسینما‌ فعالیت‌ دارند را مورد تشویق قرادهند‌ تا‌ سختی‌ کار‌ سینما برای‌ ما‌‌ راحت‌تر‌ شود‌.