گلبرگ محمدی: برای خواسته هایتان تلاش کنید چون با تلاش قطعا نتیجه میگیرید.

به گزارش صبح ساباط؛ گلبرگ محمدی متولد سال ۱۳۹۱ و ساکن تهران است. او که در حال تحصیل دوران ابتدایی میباشد؛ علاقه زیادی به بازیگری دارد.

محمدی که دانش اموخته موسسه بارانا در زمینه بازیگری می باشد؛ به لحاظ علاقه شدیدی که به بازیگری دارد وارد حوزه ی هنر و دنیای بازیگری شده است و تا امروز در کارهای متعدد هنری فعالیت داشته است.

از جمله آثاری که محمدی در آن نقش آفرینی کرده است را می توان فیلم سینمایی مرد نقره ای به کارگردانی محمد حسین لطیفی، فیلم سینمایی قطع فوری به کارگردانی مریم بحرالعلومی، تله فیلم سیبیل به کارگردانی هادی رحیمی خواص، تله فیلم یک دهم به کارگردانی علی ذاکری راد، تله فیلم گنجینه به کارگردانی حمیدرضا پارسه، تله فیلم غنچه به کارگردانی حمیدرضا پارسه، سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری، سریال ددمان به کارگردانی مجید حسن زاده، سریال اپیزودمستند داستانی سفید و سیاه به کارگردانی حمیدرضا غفارزاده، داستانی اپیزود دنیای زیبای من به کارگردانی مهرتاش مهدوی و الهام قره خانی و چندین کار دیگر نام برد.

نقش آفرینی در فیلم کوتاه کلنگ زرد به کارگردانی محمدرضا قره گوزلو، فیلم کوتاه سیزدهم به کارگردانی پارسا زنوزی و چندین فیلم کوتاه دیگر و نیز حضور در تئاتر معمای سلطان به کارگردانی سجاد حسنوند، تئاتر دوازه به کارگردانی حمیدرضا رکنی و چندین کار تئاتر دیگر از جمله فعالیت ه ای این هنرمند خردسال می باشد که با بازی خوبش امیدوار است تا تاثیر خوبی به روی مخاطبین خود داشته باشد.

استعداد و کارنامه گلبرگ محمدی ختم نمی شود. جرا که او پیانیست است و نیز تسلط به زبان ترکی و انگلیسی دارد.

وی در گفتگو با صبح ساباط از خانواده خود که در زمینه بازیگری از او حمایت میکنند و نیز از تمام اساتید هنری اش که در این راه همراهی اش میکنند متشکر است.

این هنرمند هدف خود را در زمینه هنری در بخش بازیگری رسیدن به اوج و بلوغ کاری ترسیم نموده است تا بتواند از لحاظ بازی مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و آرزوی موفقیت برای تمام کودکان سرزمینم را دارد و به آنها میگوید: برای خواسته هایتان تلاش کنید چون با تلاش قطعا نتیجه میگیرید.