بابکی با اشاره به دریافت جایزه اسکار در بخش بازیگری اسکار به عنوان هدف خود؛ از بزرگترهای سینما خواست تا جوانترها را حمایت کنند.

به گزارش صبح ساباط؛ آرمان بابکی ۲۸ ساله و متولد گرگان است که اکنون ساکن تهران میباشد.

بابکی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد سینما؛ گرایش کارگردانی است که استعداد زیادی در زمینه بازیگری، عکاسی و فیلمسازی دارد.

وی که دانش اموخته بازیگری آموزشگاه استاد سمندریان و انجمن سینمای جوانان ایران میباشد؛ تا امروز در کارهای متعدد هنری از جمله ساخت فیلمهای کوتاه و مستند خطر مین، حوالی میدان و تنها صداست که می‌ماند و … فعالیت داشته است که این آثار در چندین جشنواره مختلف به نمایش گذاشته شده است‌.

این هنرمند جوان همچنین نقش اول فیلم لحظه ممنوع به کارگردانی آرش بابکی نقش آفرینی کرده است و در تئاتر این‌سو آن‌‌سو به کارگردانی یوسف محمدی به عنوان عکاس و سازنده تیزر همکاری داشته است.

بابکی در گفتگو با صبح ساباط از ساخت تیزر تئاتر بلشویک به کارگردانی امیر ستوده و همچنین تهیه کنندگی فیلم‌های پریا و آنچه که میخواستم خبر داد.

وی که امیدوار است با بازی خوب خود تاثیر خوبی روی مخاطبان خود داشته باشد؛ اخیرا به عنوان نویسنده و بازیگر با پروژه سینمایی جایی برای رفتن نیست همکاری دارد که پروانه ساخت این فیلم هنوز صادر نشده است.

خاطر نشان اینکه؛ فیلم لطفا درب را ببندید با بازی آرمان بابکی نام برادران بابکی را به لیست راه یافتگان جشنواره فیلم فجر؛ بخش بین‌الملل اضافه کرد.

در آخر بابکی در زمینه هنری در بخش بازیگری اسکار بهترین بازیگر به عنوان هدف خود نام برد و از بزرگترهای سینما خواست تا جوانترها را حمایت کنند.