هیچ وقت فکر نمیکردم که بتوانم به رویاهای دوران کودکی‌ام برسم ولی الان به آن رویاها رسیده‌ام و جالب اینکه؛ رسیدن لذت بخش است؛ اما باید برای رسیدن به خواسته‌ها کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ ابوالفضل محمدی جوان مستعد و توانمند و البته گرافیست که دستی هم در عکاسی تدوین دارد.

او که از ۹ سالگی وارد دنیای هنر شده متولد سال ۱۳۷۹ و ساکن تهران است دارای مدرک تحصیلی دیپلم میباشد.

محمدی دو رگه هند – ایران؛ دانش آموخته استاد حسین محمدی است که سال‌های اخیر علاقه‌مند به دنیای سینما شده و با ساخت فیلم کوتاه وارد این عرصه شده است.

او در گفتگو با صبح ساباط میگوید: می‌خواهم تشکر کنم از کسانی که باعث شدند که من به این حد از موفقیت برسم.

این هنرمند نوجوان با اشاره به حمایت‌های خانواده‌اش گفت: من از خانواده‌ام، استاد عزیزم و همچنین آقای “میرسید” که فرصت بزرگی را به من داده‌اند تا در این عرصه وارد شوم تشکر ویژه دارم.

محمدی هدفش را در بازیگری؛ به نمایش گذاشتن زحمات و استعدادی می‌داند که تا به حال به دست  و آورده و امیدوار است تا در گوشه‌ای از‌ سینمای‌ ایران مفید واقع شود.

وی با اشاره به اینکه؛ موفقیت هیچ محدودیتی ندارد و هرچقدر در عرصه هنر تلاش کند؛ باز هم جای رسد، کار و تلاش دارد؛ گفت: آدم ها رویاها و آرزوهایی دارند که باید برای رسیدن به آن تلاش کنند.

محمدی تاکید کرد: هیچ وقت فکر نمیکردم که بتوانم به رویاهای دوران کودکی‌ام برسم ولی الان به آن رویاها رسیده‌ام و جالب اینکه؛ رسیدن لذت بخش است؛ اما باید برای رسیدن به خواسته‌ها کرد.