آیت الله ناصری گفت: دشمن از اینکه ما زیر بار سلطه آنها نمی‌رویم و مستقل هستیم عصبانی است فلذا مدام تهدیدها و تحریم‌های خود را افزایش می‌دهد.

به گزارش صبح ساباط، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه یزد در خطبه های نماز جمعه این هفته یزد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: فداکاری‌هایی رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس شد تمام نقشه‌های دشمنان ایران را نقش بر آب کرد. آنان با سلاح ایمان در مقابل رژیم تا دندان مسلح بعث عراق ایستادگی کردند و به پیروزی دست یافتند.

وی اظهار کرد: زندگی اشرافی مسئولان سبب بی اعتمادی و ناراضایتی مردم می‌شود لذا مسئولین باید از تجمل گرایی اجتناب کنند.

ناصری گفت: تبعیت از اسلام ناب محمدی دلیل دشمنی آشکار استکبار با نظام مقدس جهموری اسلامی ایران است.دشمن از اینکه ما زیر بار سلطه آنها نمی‌رویم و مستقل هستیم عصبانی است فلذا مدام تهدیدها و تحریم‌های خود را افزایش می‌دهد.

وی اظهار داشت: تبعیت بی‌چون و چرا از ولایت تنها راه ایستادگی در برابر این دشمن مستکبر است. بنابراین ضروری است که مسئولان فرمایشات رهبری را مدام مرور کرده و آن را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.

آیت الله ناصری رفع تورم و ریشه کنی مشکلات اقتصادی را از جمله دغدغه‌های مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: لازم است مسئولان در حوزه اقتصادی و برای حل معضل گرانی و تورم بیشتر تلاش کنند.

وی در پایان با تاکید بر رعایت دستورالعمل های پیشگیری از کرونا تصریح کرد: مراقبت برای جلوگیری از ابتلا به کرونا حکم عقلی و شرعی است. همه ما موظف هستیم از جان خود و دیگران در برابر این بیماری محافظت کنیم.

  • منبع خبر : یزدرسا