معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد گفت: طی هشتمین آزمون فراگیر استخدامی تعداد ۶۶۹ نفر جذب دستگاههای اجرایی استان یزد خواهند شد.

به گزارش صبح ساباط، «جعفر رحمانی شمسی» با بیان این که آزمون زیر نظر سازمان امور اداری و استخدامی و توسط سازمان سنجش آموزش کشور اجرا و برگزار می‌شود، در این رابطه ادامه داد: در استان‌ها نظارت بر این آزمون توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام می‌شود.

وی سهمیه های استخدامی در این آزمون در استان را مرتبط با ۱۶ دستگاه اجرایی ذکر کرد و افزود: بیشترین سهمیه استخدامی مربوط به آموزش و پرورش و استانداری به ترتیب با ۵۰۵ و ۵۴ نفر است.

این مسئول دستگاه‌های اجرایی شرکت کننده در هشتمین آزمون مشترک فراگیر در استان یزد را اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل انتقال خون، استانداری یزد، اداره کل بهزیستی، اداره کل پزشکی قانونی، اداره کل ثبت اسناد و املاک، اداره کل محیط زیست، اداره کل دامپزشکی، اداره کل استاندارد، اداره کل هواشناسی، اداره کل فرودگاه، اداره کل جهاد کشاورزی، اداره کل نوسازی مدارس، سازمان قضایی نیروهای مسلح، پست بانک و بانک توسعه تعاون اعلام کرد.

رحمانی در پایان نیز گفت: هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد، ثبت‌نام هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی استان همزمان با سراسر کشور از طریق سایت سنجش و آموزش کشور از پنجشنبه بیستم شهریورماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.