نماینده ولی فقیه در استان با صدور پیامی، اهانت مجدد نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد.

به گزارش صبح ساباط، پیام آیت الله محمدرضا ناصری بدین شرح است:

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (۸ سوره صف)

هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدی وَ دِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کلِّهِ وَ لَوْ کرِهَ الْمُشْرِکونَ (۹ سوره صف)

 

این خداوند بزرگ است که پیامبر بزرگوارش را برای هدایت بشریت می‌فرستد تا آن را در برابر همه ادیان پیروز گرداند و اگر بخواهند نور خدا و پیامبر اعظم را با دهان خاموش کنند ، خداوند نور خود را کامل می‌کند اگر چه کافران و مشرکان را خوش نیاید.

هرازگاهی دست‌ها و قلم‌های فاسد صهیونیستی و استکباری از آستین فرود می‌آید و نقطه حساس اعتقادی مسلمانان جهان را نشانه می‌رود تا بدین ترتیب اسلام گریزی و اسلام ستیزی را در جهان القا کند و با راه اندازی جنگ و خونریزی اسلام را دین ستیزه و خشونت معرفی نمایند.

نفرین بر این قلم‌های فاسد که قلب جهان اسلام را داغدار می‌کند و نفرین بر ذهن‌هایی که پشت این قلم‌ها می‌ایستند و به بهانه آزادی بیان مسلمانان را عزادار می‌نمایند.

نفرین بر این سیاست‌های آلوده و ننگین که شرافت، انسانیت و حریت را آزادانه به بهای توهین به مقدسات می‌فروشند و کرامت انسان را فدا می‌کنند.

 

اینجانب همپای همه مسلمانان جهان اهانت بعضی از جراید فرانسه یا هر جریده قلم به مزدی که در اروپا به ساحت مقدس رسول الله (صَلَّى اللّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ) و قرآن کریم جسارت روا می‌دارند به شدت محکوم می‌نمایم و با صدای بلند فریاد می‌زنم نور خدا را با دهانتان نمی‌توانید خاموش کنید که خداوند نگهدار نور خود، دین خود ، پیامبر خود و مقدسات خود است. وَإِنَّ جُنْدَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ

 

گفتنی است ، نشریه فرانسوی شارلی ابدو که در سال ۲۰۱۵ میلادی اقدام به انتشار کاریکاتوری موهن علیه پیامبر اکرم (ص) کرده بود، یازدهم شهریور ماه امسال نیز این کاریکاتور را بازنشر کرد ، تا بار دیگر خشم مسلمانان جهان را برانگیزد.

  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما