مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نشست اداری بخش ندوشن گفت : چندین پروژه برق رسانی و روشنایی با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد 700 میلیون ریال در حوزه ندوشن به بهره برداری می رسد.

به گزارش صبح ساباط، مهندس آرش نواب در نشست شورای اداری ندوشن که دکتر محمدصالح جوکار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استانی در آن حضور داشتند، افزود: پروژه برق رسانی به شهرک بنیاد مسکن سورک و هفتهر با احداث ۲۹۰۰ متر شبکه فشارمتوسط و ضعیف ، نصب دو دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت هر کدام ۵۰ کیلوولت آمپر و اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شش ماهه دوم سال جاری به بهره برداری می رسد.
وی اضافه کرد : طرح تامین روشنایی صدرآباد با احداث ۶۰۰ مترشبکه روشنایی و نصب ۳۲ دستگاه چراغ ۱۵۰ وات و احداث یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۲۵ کیلوولت آمپر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال برآورد شده که می توان به صورت مشارکتی آن را بزودی اجرایی کرد.
این مسئول یادآور شد: برای تقویت ولتاژ مشترکین ندوشن یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۱۰۰ کیلوولت آمپر به همراه ۵۸۰ متر شبکه هوایی احداث شد که هم اینک آماده بهره برداری است.
وی هزینه اجرای پروژه تقویت ولتاژ مشترکین ندوشن را دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت : با بهره برداری از پروژه برق رسانی به شهرک بنیاد مسکن سورک و هفتهر ، یکصد و ۱۰ مشترک جدید از برق پایدار بهره مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بعد از نشست اداری بخش ندوشن ، از مدیریت برق این بخش بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های آن قرار گرفت.

  • منبع خبر : دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد