مدیر مخابرات منطقه یزد به منظور رایزنی در خصوص احداث تنها سامانه BTS فاز هشت تلفن همراه در شهرستان تفت و همچنین یک سایت BTS روستایی با فرماندار آن دیدار و گفتگو کرد.   

به گزارش صبح ساباط، در ادامه دیدار مدیر مخابرات با مسئولان سازمان ها و شهرستان ها در خصوص همکاری و مشارکت های لازم برای احداث سامانه های  BTS تلفن همراه ، زارع مدیر مخابرات منطقه یزد با علیرضا نوکار فرماندار شهرستان تفت دیدار کرد.

در این نشست مدیر مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: با توجه به اینکه در کیفیت پوشش تلفن همراه در شهرک شهید صدوقی این شهرستان مشکلاتی وجود دارد، پس از پیگیری های لازم مجوز احداث این سامانه داده شد که امیدواریم با همکاری فرمانداری و سایر نهادهای شهرستان تفت به زودی نصب و راه اندازی شود.

وی در ادامه افزود : با توجه به مشکلات پوشش تلفن همراه در روستاهای کردآباد، دستجرد و بورق از توابع شهرستان تفت، مجوز احداث یک سایت از سوی وزارت ارتباطات در قالب USO به شرکت ارتباطات سیار و مخابرات منطقه ابلاغ شده که با توجه به موقعیت پیش بینی شده برای سایت، جهت احداث جاده دسترسی و اجرای شبکه برق آن نیاز به همیاری و جلب مشارک توسط فرمانداری شهرستان تفت می باشد.

در ادامه نوکار فرماندار شهرستان تفت، ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب مخابرات یزد و شهرستان تفت، حمایت فرمانداری را برای تکمیل پوشش شبکه ارتباطات سیار در شهرستان تفت را اعلام کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی مخابرات منطقه یزد