همزمان با هفته دولت ۳۱ طرح در شهرستان تفت و ۳۸ طرح در شهرستان بهاباد به بهره برداری می‌رسد.
به گزارش صبح ساباط، فرماندار تفت در جمع خبرنگاران گفت: این طرح‌ها شامل افتتاح پل ورودی روستای نصر آباد، جاده لامت، تقاطع غیر همسطح ورودی تفت و اجرای عملیات طرح ملی مسکن با اعتبار ۸۹۱ میلیارد ریال است.
نوکار افزود: با اجرای این طرح‌ها ۸۳ نفر مشغول به کار می‌شوند.
وی گفت: آبرسانی به مناطق روستایی، احداث راه و مسیر‌های ارتباطی روستا‌ها، طرح‌های آبیای کم فشار و تحت فشار در مزارع و باغات کشاورزی، تجهیز خانه‌های بهداشت روستایی احداث فضا‌های فرهنگی و ورزشی را از دیگر طرح‌های است که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار تفت ادامه داد: خوشبختانه در فاصله هفته دولت سال گذشته تا امسال افتتاح بزرگترین طرح انتقال آب روستایی در کشور داشتیم و با اجرای این طرح در مدت سه سال بیش از ۲۶۰ روستای شهرستان تفت از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند می‌شوند.

نوکار افزود: هم اکنون آبرسانی حدود ۳۰ روستا در شهرستان تفت به صورت سیار انجام می‌شود و بسیاری روستا‌ها به صورت مقطعی آبرسانی سیار دارند.

فرماندار بهاباد هم در جمع خبرنگاران گفت: ۳۸ طرح عمرانی، خدماتی، بهداشتی، ورزشی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

خانی زاده افزود: ادامه گاز رسانی به روستا‌های بخش مرکزی و جلگه، افتتاح مرکز جامع سلامت و زورخانه و ادامه عملیات اجرایی جاده بهاباد به دربند از مهمترین این طرح‌ها است.
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما