همزمان با هفته دولت و تقارن آن با ایام عزاداری سالار شهیدان ، 30 بسته حمایتی در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه آماده سازی و بین خانواده نیازمندان شهرستان یزد توزیع شد.

به گزارش صبح ساباط، مهندس سیدحجت اله رضوی نسب در مراسم آماده سازی اقلام غذایی که مدیرعامل ، فرمانده بسیج حوزه قائم استانداری و برخی معاونین حضور داشتند ، از تهیه ۳۰ بسته حمایتی به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال از کمک کارکنان این شرکت در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه خبر داد و گفت : این بسته ها که شامل ۱۵ قلم مواد غذایی به ارزش ۳میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است در بین خانواده ایتام و بانوی سرپرست خانوار یک دبستان در شهرستان یزد توزیع شد.
وی با قدردانی از کمک های خیرخواهانه همکاران در تهیه این بسته های حمایتی ، افزود : بسیج ، در خط مقدم و پای کار امور خیرخواهانه و مومنانه بوده و امسال با همکاری شورای فرهنگی کمک های مالی زیادی را برای بیماران نیازمند و خانواده های بی بضاعت به صورت غیرمستقیم جمع آوری و در اختیار آنان قرار داده است.
این مسئول افزود : بسته های حمایتی به صورت کاملا محرمانه از طریق تماس تلفنی و هماهنگی با خانواده نیازمند در اختیار آنان قرار می گیرد که عموما این خانواده ها به دلیل از کارافتادگی ، فوت سرپرست خانوار یا کسب و کار آسیب دیده متاثر از کرونا توان خرید اقلام غذایی را ندارند.
فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه روح اعتقادی و همدلی مردم ایران متفاوت و همه کارکنان صنعت برق پای کار این حرکت خداپسندانه هستند ، گفت: رزمایش” کمک مومنانه دو ” پیرو فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از نیازمندانی است که بر اثر انتشار ویروس کرونا آسیب دیده اند و شناسایی آنان از طریق پایگاه های بسیج ، مدارس مناطق محروم شهر و اطلاعات مردمی مطمئن انجام می شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد