استاندار گفت: هیچ گاه احساس نکردیم برای خدمت به مردم با محدودیت تریبون رسانه ملی روبرو هستیم.

به گزارش صبح ساباط، محمدعلی طالبی امشب با حضور در تحریریه معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: انعکاس خبر‌ها و رویداد‌های استان از رسانه ملی جای تقدیر دارد، چراکه علاوه بر ارائه فعالیت مسئولان به مطالبات مردمی هم پرداخته می‌شود که راهی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم است.قدردانی استاندار از عوامل خبر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد

 

  • استاندار یزد با اشاره به حس مسئولیت پذیری خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد در انعکاس اخبار گفت: پیگیری رویداد‌ها در استان به گونه‌ای است که هیچ گاه احساس نکردیم برای خدمت به مردم با محدودیت تریبون رسانه ملی روبرو هستیم.

محمدعلی طالبی با اشاره به اینکه خبرنگاران صدا و سیما مجموعه‌ای همدل و همراه هستند و تعامل خوبی با دستگاه‌های دولتی دارند، افزود: امیدواریم خدمت به مردم را با شرایط بهتر بتوانیم در کنار هم ادامه بدهیم و انعکاس دهنده خبر‌های خوب و دستاورد‌های ارزشمند برای مردم باشیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد هم در این نشست گفت: رویکرد ما در پرداختن به رویداد‌های خبری استان با سه شرط نگاه محترمانه، مشفقانه و منصفانه دنبال می‌شود.

پهلوانیان افزود: در این حوزه قصد بی احترامی به هیچ کس را نداریم، قصد مچ گیری نداریم، هدفمان دستگیری است و در بررسی مشکلات و انتقادات، به همان اندازه طرح مشکل، فرصت پاسخگویی در اختیار مقام مسئول قرار دارد.

در این نشست دکتر علیدادی معاون توسعه و فناری رسانه ملی، جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، رستگاری، فرماندار یزد و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما