مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از بهبود روشنایی مسیر شمال به جنوب و بالعکس زیرگذر شهید حکیمیان شهر یزد خبر داد

به گزارش صبح ساباط ، مهندس آرش نواب در گفتگو با خبرنگار ما از جلب رضایت شهروندان و افزایش امنیت تردد در مسیر شمال به جنوب و بالعکس زیر گذر شهید حکیمیان خبر داد و گفت: ۵۸ دستگاه چراغ ال ای دی ۲۴۰ وات در ۱۵ متری ورودی های این زیرگذر برای روشنایی در روز و کاهش تصادف به دلیل کم شدن ناگهانی نور تعبیه شده است.
وی اضافه کرد : ۱۵۲ دستگاه چراغ ال ای دی ۹۰ وات دیگر در دو خط رفت و برگشت این زیرگذر برای تامین روشنایی مطلوب در شب احداث و راه اندازی شد.
این مسئول به اجرای فشرده و سریع روشنایی این محور شریانی اشاره ای کرد و متذکر شد: برای اصلاح و بهینه سازی روشنایی محور شهید حکیمیان یک هزار و ۵۰۰ متر کابلکشی انجام شده که در مجموع ۳۰۰ میلیون تومان برای بهره برداری آن هزینه شده است.
مهندس نواب بهبود روشنایی معابر شهری با هدف کاهش تصادف در محورهای پرحجم ترافیکی را از مهم ترین اقدامات سال های اخیر شرکت توزیع نیروی برق برشمرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد : بهبود ، کیفیت و یکنواختی نور ، افزایش طول عمر چراغ نسبت به مدل های قبلی ، افزایش امنیت مردم و حفظ زیبایی شهر را از شاخص ترین اقدامات در حوزه روشنایی شهری منطبق با استاندارهای شرکت توانیر بیان کرد

  • منبع خبر : دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد