به گزارش صبح ساباط، محمدجواد جلیلی در نشست هماهنگی برگزاری آیین تجلیل از بانوان برگزیده مدیریت مصرف به شیوه اجرای تلویزیونی و قرعه کشی از مشمولان پاداش خوش حسابی و رعایت الگوی مصرف ، افزود : به دلیل گسترش اپیدمی کرونا ، برنامه قرعه کشی منتخبین که در سال های گذشته از طریق برگزاری همایش […]

به گزارش صبح ساباط، محمدجواد جلیلی در نشست هماهنگی برگزاری آیین تجلیل از بانوان برگزیده مدیریت مصرف به شیوه اجرای تلویزیونی و قرعه کشی از مشمولان پاداش خوش حسابی و رعایت الگوی مصرف ، افزود : به دلیل گسترش اپیدمی کرونا ، برنامه قرعه کشی منتخبین که در سال های گذشته از طریق برگزاری همایش انجام می شد ، امسال در برنامه تلویزیونی شبکه یزد روی آنتن خواهد رفت.

وی متذکر شد : ۵۰۰ مشترک خوش حساب و ۵۰۰ مشترک رعایت کننده الگوی مصرف کل استان در دو مرحله خرداد- تیر و مرداد- شهریور از پاداش بهره مند می شوند.

این مسئول اظهار کرد : مشترکین برق شهرستان های یزد ، زارچ و شاهدیه ، اشکذر، میبد و اردکان اگر در ماه های خرداد و شهریور از میزان مصرف ۳۰۰ کیلووات و در ماه های تیر و مرداد از میزان مصرف ۴۰۰ کیلووات تجاوز نکنند ، در قرعه کشی شرکت می کنند.

جلیلی با اشاره به اینکه رعایت الگوی مصرف در دیگر ماه ها ۲۰۰ کیلووات است ، خاطرنشان کرد : فقط مشترکین شهرستان بافق میزان مصرف ماه خرداد آن ها اکر از ۴۰۰ کیلووات تجاوز نکنند در قرعه کشی حضور دارند اما مابقی شهرها رقم ۳۰۰ کیلووات خواهد بود.

وی یادآور شد: ۷۹ درصد مشترکین مشمول تعرفه گرمسیری چهار و ۲۱درصد مشترکین که در شهرهای بهاباد، مهریز ، خاتم ، ابرکوه ، تفت و نیر جزء تعرفه های عادی محسوب می شوند.

این مسول اشاره کرد:اگر میزان مصرف مشترکین برق نسبت به الگوی مصرف در ماه های مشخص  تجاوز کنند ۱۶ درصد جریمه خواهند شد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزاری ارتباط ویدئویی با مسئولین کشوری در صنعت برق ،آموزش مفاهیم مدیریت مصرف به شهروندان در کنار اجرای برنامه شاد و قرعه کشی و ارسال پیامک به مشترکین منتخب  را از جمله برنامه های تلویزیونی تجلیل از برگزیدگان مدیریت مصرف برشمرد.