به گزارش صبح ساباط،، محمد حسین حسینی فهرجی صبح امروز به مناسبت سالگرد ثبت جهانی یزد مسیر پنج کیلومتری پارک هفتم تیر تا میدان امیرچقماق را با حرکت روپایی پیمود. در این مراسم عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: رکورد ملی روپایی قدرت هم در اختیار محمد حسین حسینی فهرجی است. […]

به گزارش صبح ساباط،، محمد حسین حسینی فهرجی صبح امروز به مناسبت سالگرد ثبت جهانی یزد مسیر پنج کیلومتری پارک هفتم تیر تا میدان امیرچقماق را با حرکت روپایی پیمود.

در این مراسم عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: رکورد ملی روپایی قدرت هم در اختیار محمد حسین حسینی فهرجی است.

ملازینلی افزود: یکی از برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در سالروز ثبت جهانی یزد ثبت رکورد ملی روپایی سرعت توسط جوان افتخار آفرین یزدی است که با ثبت این رکورد می‌توان یزد را بیشتر به ایران معرفی کرد.

محمدحسین حسینی فهرجی هم تأکید کرد: از ثبت این رکورد برای استان و شهر یزد خشنود هستم و هدف نهایی من ثبت رکورد ۲۰ ساعت روپایی بدون استراحت در کتاب گنیس است.

نماینده و ناظر فدراسیون نیز در این مراسم گفت: رکورد ثبت ملی روپایی سرعت توسط جوان یزدی بدون خطا و به مدت ۲ ساعت به پایان رسید.

حسین صادقی ادامه داد: این رکورد بی نظیر پس از بررسی نتایج در چند روز آینده و تایید نتایج توسط فدراسیون در کتاب ثبت رکورد‌های ملی ثبت می‌شود.

منبع: YJC