به گزارش صبح ساباط، مهندس آرش نواب در حاشیه دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و تجلیل از کارکنان پلیس آگاهی و پیشگیری از سرقت سیم ، با اشاره به همدلی خوب دو ارگان توزیع برق و نیروی انتظامی در موضوع کاهش سرقت سیم ها و تجهیزات برق ، افزود : کلیه ایستگاه های ایست و […]

به گزارش صبح ساباط، مهندس آرش نواب در حاشیه دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و تجلیل از کارکنان پلیس آگاهی و پیشگیری از سرقت سیم ، با اشاره به همدلی خوب دو ارگان توزیع برق و نیروی انتظامی در موضوع کاهش سرقت سیم ها و تجهیزات برق ، افزود : کلیه ایستگاه های ایست و بازرسی سراسر استان و مامورین گشت انتظامی با حاملان سیم های برق بدون مجوز لازم برخورد قانونی خواهند داشت.
وی اضافه کرد : کارکنان همه پیمانکاران برق در سطح استان دارای کارت شناسایی هستند و پلیس با افراد مشکوک و فاقد هویت مناسب برخورد می کند.
این مسئول اذعان کرد : مامورین اداره برق دارای لباس متحدالشکل و کارت شناسایی بوده و این موضوع از طریق رسانه های محلی و صداوسیما منعکس شده تا شناسایی سارقان تجهیزات برای مردم امکان پذیر شود.
وی متذکر شد: برای ساماندهی محل خرید و فروش ضایعات در شهر یزد پلیس و توزیع برق با ارگان های زیربط مکاتبه خواهد شد تا تمرکز بیشتری بر روی آنان وجود داشته باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد :برای پیشگیری از سرقت تجهیزات ، بزودی دوره های آموزشی از طریق پلیس برای کارکنان شرکت توزیع و پیمانکاران برای پیشگیری از سرقت تجهیزات برگزار خواهد شد.

منبع: دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد