به گزارش صبح ساباط به نقل پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهار داشت: در راستای مبارزه با احتکار کالا و مایحتاج اولیه و ضروری شهروندان، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام کار اطلاعاتی از وجود یک انبار بزرگ دپوی مواد خوراکی در شهر یزد مطلع شدند. وی با اشاره به رصد اطلاعاتی […]

به گزارش صبح ساباط به نقل پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهار داشت: در راستای مبارزه با احتکار کالا و مایحتاج اولیه و ضروری شهروندان، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام کار اطلاعاتی از وجود یک انبار بزرگ دپوی مواد خوراکی در شهر یزد مطلع شدند.

وی با اشاره به رصد اطلاعاتی و شناسایی محل دقیق انبار مورد نظر افزود: مأموران پس از اخذ مجوز قضائی به بازرسی از انبار پرداخته و ۵۳۴ هزار و ۱۰۰ بسته انواع موادخوراکی شامل ماکارونی، پودر کیک، رشته و آرد همچنین ۲ هزار و ۳۸۰ لیتر روغن مایع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه و معرفی وی به مراجع قانونی عنوان کرد: کارشناسان ارزش این اقلام را ۶۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

بهدانی فرد با بیان اینکه مواد خوراکی کشف شده از طریق اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد در چرخه توزیع بازار قرار خواهد گرفت، یادآور شد: شهروندان در صورت اطلاع از انبارهای احتکار، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.