به گزارش صبح ساباط، محمدرضا شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: پنجاه میلیون ریال وام کم بهره با تنفس چهارماهه به رانندگان تاکسی گردشی شهر یزد پرداخت می‌شود. او افزود: این وام با همکاری خانه فرهنگ شهید صدوقی و به منظور جبران بخشی از خسارت‌های رانندگان تاکسی از کرونا پرداخت می‌شود. […]

به گزارش صبح ساباط، محمدرضا شفیعی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: پنجاه میلیون ریال وام کم بهره با تنفس چهارماهه به رانندگان تاکسی گردشی شهر یزد پرداخت می‌شود.

او افزود: این وام با همکاری خانه فرهنگ شهید صدوقی و به منظور جبران بخشی از خسارت‌های رانندگان تاکسی از کرونا پرداخت می‌شود.

شفیعی اضافه کرد: در بحث بیمه نیز رانندگان تاکسی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کردند که با رایزنی‌های زیادی با شرکت‌های مختلف بیمه برای ارائه تسهیلات در این زمینه انجام شد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد ادامه داد: به همین منظور چهل میلیون ریال وام بدون بهره با بازپرداخت یکساله برای اخذ بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث تاکسی‌ها پرداخت می‌شود تا در این زمینه نیز بتوانیم راهگشای بخشی از مشکلات این قشر باشیم.

به دنبال شیوع ویروس کرونا از اوایل اسفندماه پارسال و ضرروت کاهش رفت و آمد‌های غیر ضروری رانندگان ناوگان حمل و نقل بار و مسافر نیز متحمل خسارت‌هایی شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران