به گزارش صبح ساباط، سرهنگ غلامرضا کشوری فرمانده انتظامی شهرستان خاتم گفت: با توجه به وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی و اعلام مالباخته به پلیس، بلافاصله مراتب برای کشف و شناسایی سارقان به یگان‌ها و عوامل گشتی فعال در سطح حوزه اعلام شد. او افزود: مأموران گشت پلیس آگاهی شهرستان در حال گشت زنی در سطح حوزه به […]

به گزارش صبح ساباط، سرهنگ غلامرضا کشوری فرمانده انتظامی شهرستان خاتم گفت: با توجه به وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی و اعلام مالباخته به پلیس، بلافاصله مراتب برای کشف و شناسایی سارقان به یگان‌ها و عوامل گشتی فعال در سطح حوزه اعلام شد.

او افزود: مأموران گشت پلیس آگاهی شهرستان در حال گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک و جهت بررسی خودرو به راننده دستور ایست دادند.

سرهنگ کشوری ادامه داد: راننده بلافاصله پس از متوقف کردن خودرو با به جا گذاشتن خودرو متواری، که  پلیس خاتم دستگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان خاتم اظهار داشت: در بازدید از صندوق عقب، اموال مسروقه سرقتی کشف شده و با انتقال خودرو به یگان انتظامی، اموال مسروقه مورد شناسایی مالباختگان قرار گرفت.

او افزود: با به کار بردن بازجویی‌های فنی و شگرد‌های پلیسی مأموران سه سارق دیگر را شناسایی و در عملیات غافلگیرانه دستگیر و در نهایت سارقان به چهار فقره سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاتم گفت: ان در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان روانه زندان شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران