به گزارش صبح ساباط، محمد نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اوج گیری بیماری کرونا و افزایش بیماران کرونایی در اکثر شهرستان های استان، گفت: آمار بیماران جدید مشکوک به کووید ۱۹ در استان به  ۱۵۰ نفر رسید. اوبا اشاره به پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان های استان،  افزود: هزار و […]

به گزارش صبح ساباط، محمد نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اوج گیری بیماری کرونا و افزایش بیماران کرونایی در اکثر شهرستان های استان، گفت: آمار بیماران جدید مشکوک به کووید ۱۹ در استان به  ۱۵۰ نفر رسید.

اوبا اشاره به پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان های استان،  افزود: هزار و هفتصد و شسصت هشت نفر بر اثر کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

نوری شادکام ادامه داد: در روزهای اوج کرونا  که پزشک و پرستاران ما با سختی کار می کنند متاسفانه عده ای این دستاورد بزرگ را ساده انگاشتند و تصور کردند که به راحتی همه چیز مهار شد و دیگر کرونا نداریم.

نوری شادکام تاکید کرد: همشهریان در روز‌های پیش رو که دمای هوا افزایش می‌یابد در اجتماع و مکان‌های عمومی کمتر حضور یابند.

او گفت:  این بیماری در شهرستان های استان ؛ تفت، میبد، اردکان، مهریز، ابرکوه و یزد افزایش یافته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  با اشاره به روند افزایش کرونا در یزد، تصریح کرد:شهروندان  از رفت و آمد های خانوادگی و سفر های غیر ضروری خودداری کنند.

نوری شادگام گفت: مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کادر درمان را یاری کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران