به گزارش صبح ساباط، سردار «رضا پورشمسی» عصر دیروز هفتم تیرماه، در نشست ماهر سپاه الغدیر یزد که با حضور اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد، با بیان این‌که قوانین جبری است که همه ملزم به اجرای آن هستند، اظهار کرد: جبر قوانین اجباری مشروع است. وی با اشاره به این‌که قانون جمهوری اسلامی ایران […]

به گزارش صبح ساباط، سردار «رضا پورشمسی» عصر دیروز هفتم تیرماه، در نشست ماهر سپاه الغدیر یزد که با حضور اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد، با بیان این‌که قوانین جبری است که همه ملزم به اجرای آن هستند، اظهار کرد: جبر قوانین اجباری مشروع است.

وی با اشاره به این‌که قانون جمهوری اسلامی ایران در مجلس شورای اسلامی بر اساس یک عقل وحی محور تنظیم می‌شود، افزود: مشروعیت قوانین نظام‌های غربی و مادی بر اساس عقل خود بنیان بشری به بار می‌نشیند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان این‌که در این بین و در حوزه قانون‌گذاری جمهوری اسلامی ایران و نظام‌های غربی، یک اختلاف و تفاوت ماهوی داریم، گفت: در صورتی که این موضوع به خوبی تدوین و تبیین شود، مشکل سیاسی ایران و آمریکا هم به خوبی برای همگان روشن می‌شود.

پورشمسی با تاکید بر این‌که مشکل ما با آمریکا یک مسئله مبنایی است و به هیچ عنوان بحث سطحی نداریم، تصریح کرد: تاکید ما در موضوع راهبردی سپاه مباحث استانی است و به دنبال آن هستیم که مسائل و مشکلات استانی را دریابیم و به سمتی حرکت کنیم که بتوانیم بخشی از مسائل و مشکلاتی که مردم در استان با آن روبرو هستند را رفع کنیم.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که طبق هماهنگی‌های انجام شده با دانشگاه امام صادق(ع) قرار دستگاه تصفیه آب بسیار مجهز و توانمندی به این استان منتقل شود، خاطرنشان کرد: قرار است این دستگاه توسط سپاه در شهرستان میبد نصب و مورد استفاده قرار گیرد.

وی با بیان این‌که دستگاه تصفیه آب توانایی تصفیه روزانه ۳۰ هزار لیتر آب دارد، ادامه داد: این دستگاه به صورت کامل ایرانی بوده و تعمیر و نگهداری آن هم بسیار ارزان است.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که جریان بهبود آب را از شهرستان میبد شروع و در مراحل بعدی، سایر شهرستان‌های استان هم از این موضوع بهره‌مند شوند.

منبع: ایسنا