به گزارش صبح ساباط به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با مدیرعامل و برخی مدیران و کارکنان شرکت نساجی یزدباف با اشاره به ضرورت بهینه سازی مصرف به خصوص در بخش صنعتی ، افزود : استمرار انرژی الکتریکی برای شرکت های ریسندگی مهم […]

به گزارش صبح ساباط به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با مدیرعامل و برخی مدیران و کارکنان شرکت نساجی یزدباف با اشاره به ضرورت بهینه سازی مصرف به خصوص در بخش صنعتی ، افزود : استمرار انرژی الکتریکی برای شرکت های ریسندگی مهم اما پایداری نگهداشتن شبکه های برق در فصل گرما دارای اهمیتی به مراتب بالاتر است.
وی تصریح کرد: همه ما در برابر شرایط خاص کشور متعهد هستیم و تعهد ما در حال حاضر شیوه صحیح مصرف برق برای پایدار نگهداشتن شبکه و برخورداری همه از این انرژی ارزشمند است.
این مسئول با قدردانی از مجموعه بزرگ کارخانجات یزد باف در تولید ماسک برای کمک به پیشگیری کرونا در سطح استان ، برق را نیروی محرکه تولید و نقش استمرار انرژی الکتریکی در جهش تولید را خاطرنشان کرد و گفت : مطالبات معوقه برخی صنایع می تواند نقش بازدارنده ای در خدمت رسانی مطلوب به مردم و استمرار انرژی الکتریکی تلقی شود.
مهندس نواب یاداور شد : استان یزد در حال حاضر به لحاظ متوسط خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال و همچنین کاهش تلفات شبکه جایگاه نخست کشور را دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد: مشکلات پیش روی تولیدکنندگان و صنایع در زمان پسا کرونا بر ما پوشیده نیست اما همراهی صنایع هم در حوزه مشارکت در کاهش پیک و هم در حوزه وصول مطالبات برای صنعت برق حیاتی و پر اهمیت است.