به گزارش صبح ساباط، دادستان عمومی و انقلاب استان یزد در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به خبرهای منتشر شده از سوی رسانه ­ها در مورد قطع درختان اکرمیه و شاهدیه، گفت: در موضوع شاهدیه و اکرمیه ورود کردیم اما در این حوزه با خلاء قانونی روبرو هستیم. وی از پلمپ بنگاه­هایی که اقدام […]

به گزارش صبح ساباط، دادستان عمومی و انقلاب استان یزد در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به خبرهای منتشر شده از سوی رسانه ­ها در مورد قطع درختان اکرمیه و شاهدیه، گفت: در موضوع شاهدیه و اکرمیه ورود کردیم اما در این حوزه با خلاء قانونی روبرو هستیم.

وی از پلمپ بنگاه­هایی که اقدام به تغییر کاربری می کنند خبر داد و افزود: همچنین املاک تغییر کاربری داده شده ضبط می شوند.

حدادزاده با اشاره به به مشکلات ناشی از اتباع افغانی غیرمجاز و این که یزد برای اتباع بیگانه از لحاظ اجاره مسکن و اشتغال جذابیت دارد،‌ خاطرنشان کرد: اقداماتی با کمک فرمانداری، استانداری و امور اتباع در حال انجام هستیم که نمونه آن پلمپ واحدهایی است که اقدام به اتباع بیگانه کرده‌اند.

وی در ادامه پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر گرانی مسکن در یزد عنوان کرد: در این بخش خلا قانونی وجود دارد اما برنامه نظارتی در این زمینه داریم.

دادستان عمومی و انقلاب استان یزد همچنین به تبعات تخلفات برخی از مدیران از جمله مدیرکل سابق محیط زیست اشاره کرد و افزود: در صورتی مجوزی با تخلف از طریق رشوه داده شود پیگیری برای احقاق حقوق عامه سریع انجام می شود ولی در صورتی که از طریق رانت باشد نیاز به بررسی دارد.