به گزارش صبح ساباط، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در شهرستان بافق همزمان با سراسر کشور با رقابت ۹ کاندید برگزار شد.   فتاحی افزود: در این دوره از انتخابات ۷۴۰ نفر داوطلب واجد شرایط رای خود را درون صندوق انداختند.   رئیس جمعیت هلال احمر […]

به گزارش صبح ساباط، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در شهرستان بافق همزمان با سراسر کشور با رقابت ۹ کاندید برگزار شد.

 

فتاحی افزود: در این دوره از انتخابات ۷۴۰ نفر داوطلب واجد شرایط رای خود را درون صندوق انداختند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر بهاباد نیز از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در شهرستان بهاباد خبر داد و گفت: در مجموع ٨٧٠ نفر واجدان شرایط شرکت در انتخابات هستند که پیش بینی می‌شود بیش از ۵٠ نفر از واجدان در انتخابات شرکت کنند.

 

رئیس هلال احمر خاتم نیز گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر با حضور اعضاء داوطلبان فعال این جمعیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در سه شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان با نامزدی ۱۱ نفر از اعضای داوطلبان فعال این جمعیت درخاتم برگزار شد.

نوید هدف از برگزاری این انتخابات را استفاده از ظرفیت اعضای هلال احمر در تصمیم گیری و سیاست گذاری‌های این جمعیت عنوان کرد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما