به گزارش صبح ساباط؛ رئیس شورای هماهنگی بانک های استان یزد با اشاره به تعطیلی شعب بانک‌های یزد در ایام شیوع کرونا گفت: ظرفیت بانکداری الکترونیک در استان یزد بسیار بالاست. رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد اظهار داشت: در روزهای پایانی سال به دلیل شیوع کرونا […]

به گزارش صبح ساباط؛ رئیس شورای هماهنگی بانک های استان یزد با اشاره به تعطیلی شعب بانک‌های یزد در ایام شیوع کرونا گفت: ظرفیت بانکداری الکترونیک در استان یزد بسیار بالاست.
رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد اظهار داشت: در روزهای پایانی سال به دلیل شیوع کرونا و قطع کردن زنجیره انسانی، هماهنگی هایی در شورای هماهنگی بانک های استان یزد صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه در استان یزد ۱۷ بانک عضو این شورا هستند تصریح کرد: در مجموع این بانک‌ها ۴۵۳ شعبه در سطح استان یزد دارند که سه هزار و ۷۵۰ نفر در این شعب به عنوان همکاران ما فعالیت می کنند.

رئیس شورای هماهنگی بانک های استان یزد خاطرنشان کرد: به طور متوسط در هر یک از این شعب ۲۰۰ نفر در طول روز از شهروندان رفت و آمد داشتند که در مجموع نزدیک به بیش از ۱۵ هزار نفر در روز بود.