به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- به منظور مذاکره و تعامل بیشتر در خصوص همکاری در اجرای فیبر جایگزین loop)) مسیر بهاباد به چادرملو ، زارع مدیر مخابرات با فلاح مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران در نشستی مشترک دیدار و گفتگو کردند. در این نشست زارع اظهار داشت: امیدواریم […]

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- به منظور مذاکره و تعامل بیشتر در خصوص همکاری در اجرای فیبر جایگزین loop)) مسیر بهاباد به چادرملو ، زارع مدیر مخابرات با فلاح مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران در نشستی مشترک دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست زارع اظهار داشت: امیدواریم با گسترش همکاری بیشتر دو سازمان، زمینه افزایش ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شهرستان بافق فراهم شود.

در ادامه فلاح مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران ضمن تشکر از عملکرد مطلوب مخابرات منطقه افزود: مجموعه معدن D19  در فاصله ۲۰ کیلومتری چادرملو هنوز زیرساخت‌ مخابراتی ندارد و خواستار رفع این مشکل شد.

محمد رضا زارع مدیر مخابرات منطقه یزد خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای حل مشکل ارتباطی مجموعه معدن D19  مورد بررسی  و  نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید بعد از ارائه طرح و توافق با شرکت سنگ آهن تفاهم نامه ای بین دو سازمان منعقد گردد.