به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد –این نشست که با حضور زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد، عزالدینی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و جمعی از مسئولان دو سازمان برگزار شد،‌ عزالدینی ضمن تشکر از عملکرد مخابرات استان بر لزوم توجه بیشتر این شرکت در ارتقا پوشش آنتن دهی […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد –این نشست که با حضور زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد، عزالدینی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و جمعی از مسئولان دو سازمان برگزار شد،‌ عزالدینی ضمن تشکر از عملکرد مخابرات استان بر لزوم توجه بیشتر این شرکت در ارتقا پوشش آنتن دهی در شهرک های صنعتی یزد و ابرکوه تاکید نمود.

وی همچنین در این نشست در خصوص مشکلات زیرساخت های ارتباطی توضیحاتی را بیان کرد و خواهان تامین ارتباط مناسب برای این شهرک ها شد.

زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد نیز در این نشست به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات استان  پرداخت و افزود : ارائه امکانات مناسب به بخش تولید و حمایت از صنعتگران از اولویت های مخابرات است و حل مشکلات موجود در دستور کار قرار دارد.

زارع با اشاره به برخی کمبودها در شهرکها و نواحی صنعتی استان اظهار داشت: توسعه مخابراتی شهرکها و نواحی صنعتی با برنامه ریزی مناسب در آینده نزدیک مرتفع خواهد شد و امکانات مناسبی در اختیار تولید کنندگان و فعالین بخش صنعت قرار خواهد گرفت.

سرپرست مخابرات منطقه یزد در ادامه به بررسی مشکلات شهرک های صنعتی پرداخت و مقرر شد تمهیدات لازم برای احداث سامانه های bts در شهرستان یزد و شهرستان ابرکوه و همچنین تغییر بستر ارتباطی از مسی به نوری انجام شود.

شایان ذکر است در این نشست ، کد خدماتی ۱۵۷۱ شرکت شهرک های صنعتی برای پاسخگویی به متقاضیان و نیز شرکت های صنعتی مستقر در شهرک و نواحی صنعتی استان به زودی راه اندازی شود.