به گزارش اشکذرخبر،الهه جورابی نایب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد  ، گفت: مسابقات چهارجانبه دوچرخه سواری جوانان ویژه ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور رکابزنانی از استان‌های اصفهان، شیراز، کرمان و یزد برگزار می‌شود. او با بیان اینکه این مسابقات دررده […]

به گزارش اشکذرخبر،الهه جورابی نایب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد  ، گفت: مسابقات چهارجانبه دوچرخه سواری جوانان ویژه ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور رکابزنانی از استان‌های اصفهان، شیراز، کرمان و یزد برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه این مسابقات دررده سنی جوانان برگزار می‌شود، افزود: جوانان متولد ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۵ تا هفده بهمن ماه فرصت دارند برای شرکت در این مسابقات ثبت نام نمایند.

نائب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد ادامه داد: مسابقات چهارجانبه دوچرخه سواری به صورت ماهیانه در یکی از این چهار استان برگزار می‌شود که برای نخستین بار استان یزد میزبان برگزاری مسابقات است.

او بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات را شناسائی استعداد‌های برتر در استان‌ها و استفاده از آن‌ها در تیم‌های استانی و ملی دانست.