به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی طالبی استاندار یزد به همراه معاونین و هیئت همراه از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کرد. طالبی در جلسه‌ای که بعد از بازدید خط تولید فولاد آلیاژی ایران برگزار شد؛ با اشاره به اینکه شرکت فولاد آلیاژی ایران از تهدید تحریم؛ فرصت‌های طلایی را به وجود آورده است؛ گفت: […]

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی طالبی استاندار یزد به همراه معاونین و هیئت همراه از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کرد.

طالبی در جلسه‌ای که بعد از بازدید خط تولید فولاد آلیاژی ایران برگزار شد؛ با اشاره به اینکه شرکت فولاد آلیاژی ایران از تهدید تحریم؛ فرصت‌های طلایی را به وجود آورده است؛ گفت: دانش فنی و تکنولوژی در فولاد آلیاژی ایران کاملا مشهود است و این مجموعه با این ویژگی‌ها جهت سرمایه گذاری صنایع بالا دستی و پایین دستی مناسب است.

وی با توجه با اهمیت رونق تولید تاکید کرد: ما نباید در تامین مواد اولیه آهن اسفنجی مشکلی در استان یزد داشته باشیم.

استاندار یزد با اشاره به نقش و جایگاه انجام مسئولیت‌های اجتماعی گفت: شرکت فولاد آلیاژی ایران بهتر از گذشته به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کرده است.

 

در ادامه این بازدید؛ علیرضا چایچی مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران ضمن خیر مقدم به استاندار و هیئت همراهش گفت: شرکت فولادآلیاژی یکی از شرکتهای فولادی کم مصرف آب در کشور است و در این شرکت آبیاری قطره ای هوشمند در فضای سبز ۴۰۰  هکتاری در این شرکت برای اولین بار در کشور اجرا شده است.

وی از فعالیت آزمایشگاه و مرکز تحقیقات فولادآلیاژی ایران به عنوان آزمایشگاه مرجع کشور یاد کرد و گفت: شرکت فولاد آلیاژی ایران بومی سازی را جزء اهداف و برنامه‌های خود قرار داده است و در این راستا تلاش میکند تا در راستای مرتفع شدنِ نیازهای خود  از راه پیمودن این مسیر تامین نیازهای خود را به عنوان یک الزام استراتژیک دنبال کند.

خاطر نشان میگردد؛ در حاشیه این بازدید جعفرزاده مدیر ارشد تولید شرکت فولاد آلیاژی ایران از استاندار  یزد درخواست کرد؛ تا با توجه به متصل شدن جاده فولاد به جاده ترانزیتی شمال به جنوب و تهدید چند باره جان کارگران این شرکت جهت مرتفع شدن این معضل اقدامات لازم را مبذول فرماید.