به گزارش اشکذر خبر، امرور چهارشنبه ۱۱ دی ماه امسال فروش فوری تنظیم بازار ایران‌خودرو به روش اعتباری در رهن شرکت ایران خودرو انجام خواهد شد. ایران‌خودرو در این مورد اعلام کرده است: «بدین‌وسیله به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح […]

به گزارش اشکذر خبر، امرور چهارشنبه ۱۱ دی ماه امسال فروش فوری تنظیم بازار ایران‌خودرو به روش اعتباری در رهن شرکت ایران خودرو انجام خواهد شد.

ایران‌خودرو در این مورد اعلام کرده است: «بدین‌وسیله به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۱۰/۹۸ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست  ارائه می‌گردد.

با هدف جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو، شرکت ایران‌خودرو فیلتر‌هایی را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه مربوطه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کدکاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است؛ لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کدکاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.»

پیش‌فروش فوری ایران خودرو از امروز چهارشنبه ساعت ۱۱+ جدول