به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد،  این جشنواره در قالب دو دسته سرویس اقتصادی و حرفه ای متناسب با نیاز انواع مشتریان، سرویس های با مزایای سرعت ، حجم  متنوع و قیمت مناسب عرضه می شود. این سرویس ها بر بستر ADSL ، VDSL  و FTTH و با سرعتی تا ۲۰۰ مگابیت به متقاضیان ارائه […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد،  این جشنواره در قالب دو دسته سرویس اقتصادی و حرفه ای متناسب با نیاز انواع مشتریان، سرویس های با مزایای سرعت ، حجم  متنوع و قیمت مناسب عرضه می شود.

این سرویس ها بر بستر ADSL ، VDSL  و FTTH و با سرعتی تا ۲۰۰ مگابیت به متقاضیان ارائه می شود.

سرویس هایب بستر ADSL با سرعت ۱۶ مگابیت، بر بستر VDSL  با سرعت تا۴۰ مگابیت و بر بستر FTTH با سرعتی تا ۲۰۰ مگابت قابل ارائه است.

در جشنواره فروش جدید «ماندگار» همچنین مشتریان موجود اینترنت ADSL مخابرات می توانند متناسب با بستر ارتباطی و فناوری موجود خود از سرویس های این جشنواره فروش، انتخاب و خرید نمایند و بستر ارتباطی خود را برای دریافت سرعت های بالاتر در صورت وجود امکان فنی از ADSL به سرینو یا تانوما تغییر دهند.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر و تقاضای اشتراک می توانند با شماره تلفن ۲۰۲۰ تماس بگیرند و برای مشاهده تعرفه های سرویس متنوع جشنواره به سایت YAZDADSL.IR مراجعه نمایند.