به گزارش اشکذرخبر، به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، به منظور شرکت در همایش بسیج حقوقدانان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم به استان یزد سفر می‌کند و ملاقات با مردم و شهروندان یزدی یکی از برنامه‌های این سفر است. نشست و هم‌اندیشی با قضات محاکم تجدیدنظر استان یزد، محاکم کیفری یک و رؤسای حوزه‌های قضایی با […]

به گزارش اشکذرخبر، به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، به منظور شرکت در همایش بسیج حقوقدانان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم به استان یزد سفر می‌کند و ملاقات با مردم و شهروندان یزدی یکی از برنامه‌های این سفر است.

نشست و هم‌اندیشی با قضات محاکم تجدیدنظر استان یزد، محاکم کیفری یک و رؤسای حوزه‌های قضایی با موضوع تبادل نظر و بحث و بررسی مسائل و مشکلات قضایی مرتبط با پرونده‌های در صلاحیت دیوان عالی کشور و دیدار با قضات عالی رتبه استان یزد از برنامه‌های حجت‌الاسلام مرتضوی مقدم است.

شرکت در جلسه شورای قضائی استان و همچنین گردهمایی حقوقدانان بسیجی به مناسبت هفته بسیج از سایر برنامه‌های رئیس دیوان عالی کشور به استان یزد است.

همزمان با سفر رئیس دیوان عالی کشور به استان یزد از تعدادی از قضات دارای آرای متقن محاکم تجدیدنظر و قضات ساعی در خدمت در تأمین نظم و امنیت، تجلیل به‌عمل می‌آید.

ادای احترام به شهید آیت‌الله صدوقی سومین شهید محراب و گلباران قبور شهدای گمنام و شرکت در شورای اداری استان یزد از دیگر برنامه‌های این سفر است.

در اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان حجت‌الاسلام مرتضوی رئیس دیوان عالی کشور و اعضای شورای قضایی استان در مسجد امیر چخماق ملاقات مردمی دارد که شهروندان برای ملاقات به‌صورت حضوری از طریق سایت می‌توانند ثبت نام کنند.

برای ملاقات حضوری با رئیس دیوان عالی کشور و اعضای شورای قضایی استان، شهروندان می‌توانند در ساعات اداری روز پنج‌شنبه ۷ آذرماه با مراجعه به دادگستری و دفتر روابط عمومی ثبت نام کنند و یا در روز پنج‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ از طریق سایت دادگستری استان یزد به آدرس http://dadgostari-yz.ir مراجعه کرده و با ثبت مشخصات خود ثبت نام کنند و کد رهگیری بگیرند.

منبع:تسنیم یزد