به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- همزمان با افتتاح پروژه‌های مصوب سفر استانی رئیس جمهور به یزد، ۳۷۴ پروژه همراه اول و مخابراتی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان شرکت مخابرات ایران و استان یزد به بهره برداری رسید. بهره برداری از این پروژه […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- همزمان با افتتاح پروژه‌های مصوب سفر استانی رئیس جمهور به یزد، ۳۷۴ پروژه همراه اول و مخابراتی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان شرکت مخابرات ایران و استان یزد به بهره برداری رسید.

بهره برداری از این پروژه ها که در محل سالن اجتماعات مجتمع مخابراتی امام حسین(ع) مخابرات منطقه یزد و از طریق ویدیو کنفرانس انجام شد آذری جهرمی در گزارشی وضعیت فناوری اطلاعات، حوزهICT  و پروژه های مخابرات یزد را به رییس جمهور ارایه کرد و گفت: این پروژه ها با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۸۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است و جای بسی خرسندی است که استان یزد در شاخص فناوری اطلاعات رتبه سوم کشوری را از آن خود کرده است.

رییس جمهور در پایان سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ،ضمن قدردانی از عملکرد مخابرات و حوزه های ICT استان یزد دستور بهره برداری از  پروژه مخابراتی استان یزد را به صورت همزمان صادر کرد .