به گزارش اشکذر خبر؛ جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی یزد در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه ورزش و جوانان استان یزد تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: بسمه تعالی ورزش؛ به عنوان عنصری ارزشمند و پر اهمیت در زندگی امروزی محسوب می شود و می تواند ضامن شادابی […]

به گزارش اشکذر خبر؛ جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی یزد در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه ورزش و جوانان استان یزد تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
ورزش؛ به عنوان عنصری ارزشمند و پر اهمیت در زندگی امروزی محسوب می شود و می تواند ضامن شادابی و سلامتی جسم و روح باشد.

آدمی برای رسیدن به کمال در مسیر الهی نیاز به تقویت و تربیت توأمان روح با جسم دارد و ورزش نقطه عطفی در جهت تبیین مسیری روشن و آینده ای پرفروغ برای جوانان غیور، فرهیخته، مؤمن و انقلابی استان یزد است.
جوانان شهر جهانی یزد نیازمند شادابی و حمایت در حوزه ورزش هستند و شادابی ورزشی در کنار شادابی فرهنگی می تواند شادابی اجتماعی را رقم بزند.

بی شک امروز مسئولیتی خطیر متوجه جامعه ورزش است و تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران در عرصه ورزش می‌بایست برای توسعه، رشد و سرلوحه قراردادن الگوهای انسانیت و منش پهلوانی گام بر دارند.
ورزش عرصه توقف ناپذیری است که برای آن حد و مرزی به لحاظ توسعه و پیشرفت وجود ندارد و باید در فتح قله های رشد بکوشیم.

اینجانب ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به تمامی فعالان این عرصه در سطح استان و آرزوی توفیق از درگاه ایزد منان برای ورزشکاران یزدی در عرصه های ملی و بین المللی، امیدوارم بتوانیم با حمایت‌های مادی و معنوی شاهد رشد و پیشرفت ورزش خصوصا ورزش همگانی در شهر جهانی یزد باشیم.