به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی سرپرست مخابرات منطقه یزد ضمن تبریک این هفته  بر  متضرر شدن مخابرات و جامعه از سرقت کابل ها و تجهیزات مخابراتی، بر نقش سازنده نیروی انتظامی در تامین امنیت تجهیزات مخابراتی تاکید کرد . زارع سرپرست مخابرات […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی سرپرست مخابرات منطقه یزد ضمن تبریک این هفته  بر  متضرر شدن مخابرات و جامعه از سرقت کابل ها و تجهیزات مخابراتی، بر نقش سازنده نیروی انتظامی در تامین امنیت تجهیزات مخابراتی تاکید کرد .

زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد در ادامه سخنانش اظهار داشت:  که همکاری نیروی انتظامی و مخابرات منطقه یزد علاوه بر جلوگیری از تخریب اموال مخابرات و قطع خطوط تلفنی مردم به برقراری هرچه بهتر ارتباطات استان نیز کمک خواهد کرد.

در این نشست میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان از زحمات مدیریت و مجموعه مخابرات منطقه در ایجاد بسترهای ارتباطی استان تشکر و قدردانی و  دغدغه ها و مشکلات نیروی انتظامی در تامین امنیت تجهیزات مخابراتی  مطرح کرد.

در پایان با اهدا لوح تقدیر از میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان قدردانی شد.