به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد ، زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت ۹۶پروژه مخابراتی در زمینه های تاسیس، توسعه، نصب و … در سطح استان راه اندازی و مورد بهره برداری قرار می گیرد. وی میزان سرمایه گذاری برای این پروژه […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد ، زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت ۹۶پروژه مخابراتی در زمینه های تاسیس، توسعه، نصب و … در سطح استان راه اندازی و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی میزان سرمایه گذاری برای این پروژه ها را بیش از ۱۱۹ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:‌ این طرح ها شامل اجرای شبکه کابل در مراکز تلفن، تاسیس و توسعه کافو نوری، جایگزینی سوئیچ در مراکز مخابراتی، ایجاد امکان دایری تلفن بر بستر وایرلس ،اجرای فیبر نوری سایت های تلفن همراه و بین شهری تاسیس سایت و افزایش تکنولوژی ۳G و ۴G می باشد.

زارع اظهار داشت: بهینه سازی تجهیزات سوییچ دیتا ، افزایش ظرفیت زیرساخت داخل استانی و راه اندازی سرور پروژه POTN و افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت در مسیر یزد – شیراز از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در هفته دولت است.

زارع ده آبادي گفت: با بهره برداری اين پروژه هاي مخابراتي تعداد ۳۵۲پروژه از هفته دولت سال گذشته تا كنون در استان یزد با سرمایه گذاری ۶۰۹ میلیارد ریال به بهره برداري رسيده است.