به گزارش اشکذرخبر، جمال‌الدین عزیزی در خصوص ورود مغازه‌های حاشیه امیرچخماق به محوطه میدان گفت: تصمیم داریم برای مجموعه شاه طهماسب تا مجموعه امیرچخماق یزد مدیر واحدی انتخاب کنیم که به زودی معرفی می‌شود. وی ادامه داد: با حاکم کردن این مدیریت واحد، تمام اقدامات و تصمیم‌گیری‌ها در حوزه میدان امیرچخماق به عنوان مهم‌ترین و […]

به گزارش اشکذرخبر، جمال‌الدین عزیزی در خصوص ورود مغازه‌های حاشیه امیرچخماق به محوطه میدان گفت: تصمیم داریم برای مجموعه شاه طهماسب تا مجموعه امیرچخماق یزد مدیر واحدی انتخاب کنیم که به زودی معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: با حاکم کردن این مدیریت واحد، تمام اقدامات و تصمیم‌گیری‌ها در حوزه میدان امیرچخماق به عنوان مهم‌ترین و پربازدیدترین میدان یزد، تحت این مدیریت انجام می‌شود و کارها در این مجموعه ساماندهی می‌شود.

شهردار یزد با بیان اینکه این مدیریت با هماهنگی موقوفه میدان امیرچخماق انجام خواهد شد، عنوان کرد: در این مجوعه تداخل‌های رسمی و غیررسمی زیادی وجود دارد که اجازه اینکه هر کسی به صورت تک به تک کاری را انجام دهد و تصمیم‌گیری کند، نمی‌دهد.

عزیزی تصریح کرد: افرادی در مجموعه میرچخماق وجود دارند که از نظر مردم توانائی اجرایی و سیاستگزاری بالایی دارند از این جهت ایجاد مدیریت واحد در این مجموعه می‌تواند بخش زیادی از مشکلات امیرچخماق را حل کند.