به گزارش اشکذر خبر، «محسن صادقیان» ‌با اشاره به تشکیل جلسات هفتگی در خصوص تامین آب پایدار برای‌ استان،‌اظهار کرد: مهم‌ترین پیگیری ‌در این ر‌استا، در خصوص انتقال آب دریاست که برای اطلاع مردم شریف استان باید گفت‌ که اقدامات خوبی در  سه ماه گذشته انجام شده است. وی افزود:‌ اخذ تخصیص آب دریا برای […]

به گزارش اشکذر خبر، «محسن صادقیان» ‌با اشاره به تشکیل جلسات هفتگی در خصوص تامین آب پایدار برای‌ استان،‌اظهار کرد: مهم‌ترین پیگیری ‌در این ر‌استا، در خصوص انتقال آب دریاست که برای اطلاع مردم شریف استان باید گفت‌ که اقدامات خوبی در  سه ماه گذشته انجام شده است.

وی افزود:‌ اخذ تخصیص آب دریا برای استان، شروع مطالعات شیرین‌سازی و خط انتقال آب، پیگیری ماهیانه میدانی در استان هرمزگان، ‌برگزاری جلسات مشترک حوزه عمرانی استان یزد و استان هرمزگان در بندرعباس، از جمله اقدامات انجام شده برای انتقال آب از دریا است.

معاون هماهنگی اموز عمرانی استاندار یزد تشکیل شرکت تامین و انتقال آب و انجام فراخوان جذب سرمایه گذار و تشکیل کنسرسیوم را از دیگر اقدامات حائز اهمیت در خصوص این مهم دانست و گفت:‌ با تلاش مدیران حوزه عمرانی استان و همچنین با حمایت‌های استاندار می‌توانیم بگوئیم که در هر ماه به اندازه یک‌سال فرصت‌های از دست رفته سال‌های گذشته ‌در این حوزه جبران شده است.