به گزارش اشکذر خبر به نقل روابط عمومی مخابرات منطق یزد- در پی بهبود کیفت ارتباطی و مخابراتی در سطح استان، سیستم سوییچ مراکز روستایی حسن آباد دره زرشک، شواز، گلویک از توابع شهرستان تفت  با تلاش و همت متخصصان مخابرات منطقه یزد تعویض و ارتقا یافت. به موجب اجرای این عملیات زمان رفع خرابی […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل روابط عمومی مخابرات منطق یزد- در پی بهبود کیفت ارتباطی و مخابراتی در سطح استان، سیستم سوییچ مراکز روستایی حسن آباد دره زرشک، شواز، گلویک از توابع شهرستان تفت  با تلاش و همت متخصصان مخابرات منطقه یزد تعویض و ارتقا یافت.

به موجب اجرای این عملیات زمان رفع خرابی و قطع ارتباط تلفن مشترکان کاهش یافته و نیز امکان مکانیزه شدن و اجرای درخواست مشترک مانند قطع و وصل و اعمال محدودیت و افزایش سرعت اینترنت حاصل خواهد شد.

در سال گذشته نیز پروژه تعویض و ارتقا سوییچ در مراکز بردستان و توران پشت از توابع شهرستان تفت، ساغند، خرانق و کامیونداران از توابع شهرستان اردکان و رفع مشکل ارتباط روستایی سرکازه بنستان از توابع شهرستان بافق نیز اجرا و به بهره برداری رسید.

گفتنی است از ابتدای شروع پروژه های تعویض و ارتقا سوئیچ، میزان جایگزینی و توسعه ظرفیت ۱۹۲۰ پورت تلفن ثابت و ۳۸۴ پورت اینترنت پرسرعت بوده است.