به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- در این مراسم که با حضور آیت الله ناصری امام جمعه یزد، زارع سرپرست مخابرات و جمعی از مسئولان مخابرات در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد از کتاب ” قصه دل های مجنون ” روایت کوتاه از زندگی شهدای مخابرات منطقه یزد […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- در این مراسم که با حضور آیت الله ناصری امام جمعه یزد، زارع سرپرست مخابرات و جمعی از مسئولان مخابرات در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد از کتاب ” قصه دل های مجنون ” روایت کوتاه از زندگی شهدای مخابرات منطقه یزد به قلم محمدعلی همتی رونمایی شد.

آیت الله ناصری در این مراسم با ادای احترام به مقام شامخ شهدای مخابرات گفت: باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از تمام ابزارهای فرهنگی، هنری و نويسندگان استفاده کرد تا راه شهدا ادامه یابد.

گفتنی است این مجموعه با تلاش و همت عباس شاکر مشاور سابق امور ایثارگران مخابرات یزد گردآوری و به قلم محمدعلی همتی در ۲۲۱ صفحه و با قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر گردیده است.

در این کتاب روایت های کوتاهی از شهیدان محمدرضا روحپرور، حسین ملاییان بافقی، علی محمدفلاح زاده ابرقویی، علی اکبر عسکری اشکذری، علی اصغر فتوحی بافقی و سید حمزه طباطبایی نقل شده است.