به گزارش صبح ساباط؛ اکرم فداکار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، ضمن اشاره به سوابق اجرای طرح جی نف در استان، گفت: این نشست با هدف عملیاتی شدن موضوعات و ارائه راهکار برای پیشبرد طرح جی نف هماهنگ شده تا بتوانیم در مورد روش انجام کار، نحوه فاز بندی و سایر موضوعات کلی به […]

به گزارش صبح ساباط؛ اکرم فداکار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، ضمن اشاره به سوابق اجرای طرح جی نف در استان، گفت: این نشست با هدف عملیاتی شدن موضوعات و ارائه راهکار برای پیشبرد طرح جی نف هماهنگ شده تا بتوانیم در مورد روش انجام کار، نحوه فاز بندی و سایر موضوعات کلی به نتیجه برسیم.

فداکار با اشاره به تجربیات سایر استان ها در این زمینه، بر استفاده از منابع موجود در استان و اشتراک آنها بر اساس مدل قابل پذیرش برای تمام ذینفعان، تاکید کرد.

در پایان، ضمن ارایه دیدگاه ها و نظرات حاضرین، مصوب شد؛ کمیته تخصصی ذیل کارگروه استانی طرح جی نف به منظور بررسی فنی و کارشناسی موضوعات مرتبط با طرح تشکیل شود.

بر اساس این گزارش، در این نشست اکرم فداکار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، مجید تجملیان رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای شهر، مجید بیکی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، حمیدرضا آقاجانی مدیرکل پست استان و علیرضا سرسنگی رییس فاوای شهرداری حضور داشتند.