جلال عرب‌خردمند معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد خبر از برگزاری آزمون استخدامی شهید زین‌الدین در استان داد و گفت: این آزمون صبح روز جمعه 25 خرداد ماه 1403 در محل حوزه جهاد دانشگاهی یزد برگزار می‌شود.

پایگاه خبری صبح ساباط؛ به گزارش دریافتی از معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد؛ جلال عرب خردمند با اعلام این خبر افزود: از این آزمون استخدامی که به منظور تامین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی استان یزد برگزار می‌شود در مجموع ۵۰۶ نفر ثبت نام کرده‌اند که ۳۶۸ نفر مرد و ۱۳۸ نفر زن هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد، گفت: اعلام نتایج آزمون استخدامی شهید زین‌الدین تقریبا یک ماه بعد از برگزاری آن خواهد بود و اسامی ۵ برابر ظرفیت جهت شرکت در فرایند ارزیابی تکمیلی معرفی خواهند شد.

عرب خردمند بیان داشت: آزمون شهید زین‌الدین زیر نظر سازمان امور اداری و استخدامی کشور برگزار خواهد شد و نظارت بر آن در استان توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواهد بود.

نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور در استان، اظهار داشت: در آزمون شهید زین‌الدین ویژه استان یزد در مجموع ۸۰ نفر جذب دستگاه‌های جهاد کشاورزی، انتقال خون، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خواهند شد.

به گفته عرب خردمند، این آزمون بر طبق قوانین و مقررات، دارای سهمیه‌های آزاد، ایثارگران و معلولان خواهد بود.